Геолік Фарм Маркетинг Груп – українська компанія, яка покликана допомагати людям, інноваційними та якісними препаратами. Заснована професіоналами з багаторічним досвідом роботи в фармацевтичному бізнесі, вона покликана втілити їх знання в створення унікальних препаратів для підвищення ефективності лікування і якості життя пацієнтів.

Ми займаємося розробкою, виробництвом і маркетингом власних і ліцензійних брендів лікарських препаратів. Сфера застосування продуктів компанії охоплює такі терапевтичні сегменти, як: гінекологія, дерматовенерологія, урологія, інфекційні хвороби, педіатрія.

Все виробництво компанії розміщується на території України. Висуваючи високі вимоги до себе, ми так само ретельно вибираємо партнерів для розміщення виробництва наших препаратів. Геолік Фарм Маркетинг Груп співпрацює з провідними фармацевтичними виробниками, що сертифіковані на відповідність стандартам GMP та забезпечують 100% якість препаратів.

З самого початку заснування GFMG були сформовані основні корпоративні принципи компанії:
• використання інноваційних світових технологій і стандартів виробництва;
• професіоналізм на кожному етапі – від сировини до отримання препарату пацієнтом;
• орієнтація на результат.

Попередження

Інформація в данному розділі представлена тільки для медичних працівників та спеціалістів охорони здоров'я.

Фармаконагляд

Небажана реакція ?

Ви можете поінформувати нас про виникнення побічної реакції, заповнивши данну карту-повідомлення, та прикріпити її в цьому вікні. Або надішліть нам заповнену карту за поштою office@gfmg.com.ua. Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник зв'яжеться з Вами.

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.