• Широкий спектр антимікробної дії
 • Мінімальний ризик розвитку резистентності
 • Сприяє збереженню і розвитку вагінальної мікроекосистеми
 • Сприяє очищенню слизової від виділень (ефект спринцювання)
 • Може призначатися лікарем до отримання результатів аналізів
 • Дозволений для застосування вагітним та годувальницям
Коли потрібен Кліорон ?
Вагінальні виділення з неприємним запахом
Свербіж, печіння
Дискомфорт і біль під час статевого акту
Екстрена профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом

Кліорон® – антисептик першої допомоги для профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом

Профілактика «делікатних» інфекцій включає ряд дій, яких слід дотримуватися, щоб уникнути венеричних захворювань:

 • уникайте «випадкових» сексуальних контактів;
 • використовуйте сучасні засоби профілактики (презервативи, антисептики).

Кліорон® – сучасний антисептик широкого спектру дії для екстреної профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом.

Кліорон® ефективно діє на патогенні бактерії, віруси, гриби, трихомонади, хламідії та ін. При цьому він не впливає на корисну флору статевих шляхів.

Кліорон® може застосовуватися багаторазово, оскільки до нього не розвивається стійкість збудників венеричних захворювань.

Кліорон ® випускається у вигляді свічок, які зручні і прості у застосуванні.

Спосіб застосування

Профілактика ЗПСШ за допомогою антисептичних свічок Кліорон® проводиться не пізніше ніж через 2 години після статевого акту. В іншому випадку ефективність профілактики значно знижується. Перед введенням Кліорону необхідно звільнити сечовий міхур і провести гігієнічні процедури.

Кліорон® – антисептик першої допомоги для лікування вагінальних інфекцій

Баквагіноз (гарднерельоз) – найпоширеніша і найзагадковіша «жіноча» хвороба на сьогодні. Відноситься до захворювань, які розвиваються повільно і протікають тривало. Баквагіноз може завдати серйозної шкоди здоров’ю жінки.

Симптоми

 • виділення зі статевих шляхів мають сірувато-білий колір, однорідну консистенцію, неприємний запах тухлої риби. Запах посилюється після застосування подразнюючих миючих засобів і статевого контакту без презерватива, тому що лужна рН сперми збільшує утворення летючих амінів;
 • іноді виникає болісність під час статевих актів;
 • дискомфорт, свербіж і печіння статевих органів зазвичай майже відсутні;
 • у жінки майже не виникає неприємних відчуттів при сечовипусканні. Також рідко спостерігається біль у животі та в надлобковій області.

Баквагіноз – не вирок. Вам може допомогти Кліорон® – вагінальний антисептик, який знищує причину інтимного дискомфорту та зменшує ризик повторних загострень.

Кліорон® може призначатися лікарем ще до отримання результатів аналізів. Препарат відпускається без рецепта лікаря. Його активний компонент діє на більшість відомих збудників вагінальних інфекцій. Курс лікування – 10 днів.

І забудьте про свої проблеми!

Схема застосування

Кліорон® – антисептик першої допомоги для профілактики та лікування вагінальних інфекцій

У гінекології часто використовується термін “санація статевих шляхів”. Цим терміном позначають комплекс заходів, в процесі яких проводиться антисептична обробка матки і піхви лікарськими засобами. Сюди також відноситься передпологова санація, санація статевих органів перед оперативними втручаннями, санація порожнини матки після викидня.

Санація статевих шляхів може проводитися як з профілактичною, так і з лікувальною метою. Санація з профілактичною метою проводиться

 • напередодні пологів;
 • при песарії, який ставлять для попередження передчасних пологів;
 • напередодні оперативних втручань на матці;
 • перед припіканням ерозії.

З лікувальною метою санацію проводять при виявленні в мазку збудника, який викликає або може викликати запалення статевих органів.

Кліорон® може бути використаний як місцевий антисептик для підготовки до штучного переривання вагітності, введенням ВМК, оперативним втручанням на шийці матки і іншими гінекологічними операціями.

Схема застосування

Попередження

Інформація в данному розділі представлена тільки для медичних працівників та спеціалістів охорони здоров'я.

Фармаконагляд

Небажана реакція ?

Ви можете поінформувати нас про виникнення побічної реакції, заповнивши данну карту-повідомлення, та прикріпити її в цьому вікні. Або надішліть нам заповнену карту за поштою office@gfmg.com.ua. Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник зв'яжеться з Вами.

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.