Бактеріальний вагіноз відноситься до незапальних захворювань жіночих статевих органів і слушно виникає питання: чи варто лікувати бактеріальний вагіноз?

По-перше, жінка з симптомами баквагінозу буде відмовлятися від близькості з сексуальним партнером, що призведе до дратівливості, погіршення настрою, конфліктів з коханим чоловіком і погіршення якості життя в цілому.

Окрім того, бактеріальний вагіноз у жінок небезпечний розвитком ускладнень – запальних захворювань статевої та сечовидільної системи: цервіциту, бартолініту, ендометриту, сальпінгіту, аднекситу, уретриут, циститу, пієлонефриту та ін.

Бактеріальний вагіноз ускладнює лікування різних гінекологічних та урологічних захворювань.

Хронічний перебіг гарднерельозу може призводити до розладів менструального циклу, кровотеч, складнощів із зачаттям і виношуванням плоду.

Постійний дисбаланс вагінальної мікрофлори може викликати переродження складу клітин в каналі шийки матки і сприяти розвитку ерозій та дисплазій. Носійство гарднерел у чоловіків може призводити до розвитку хронічних баланіту, баланопоститів, уретритів і в окремих випадках простатиту.

Обов’язково потрібно лікуватися від цього захворювання вагітним жінкам, тому що воно може вплинути на перебігу вагітності і викликати:

  • передчасні пологи;
  • запалення стінок плодового міхура;
  • інфікування амніотичної рідини.

Попередження

Інформація в данному розділі представлена тільки для медичних працівників та спеціалістів охорони здоров'я.

Фармаконагляд

Небажана реакція ?

Ви можете поінформувати нас про виникнення побічної реакції, заповнивши данну карту-повідомлення, та прикріпити її в цьому вікні. Або надішліть нам заповнену карту за поштою office@gfmg.com.ua. Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник зв'яжеться з Вами.

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.