Кліорон® – антисептичний препарат з бактерицидним механізмом дії. Саме застосування бактерицидних засобів знижує ризик розвитку резистентності у бактерій (тобто стійкості, несприйнятливості до діючої речовини препарату).

Діюча речовина Кліорону – хлоргексидин. Це позитивно заряджений катіон, який взаємодіє з негативно зарядженою мембраною мікроорганізмів, внаслідок чого відбувається її руйнування та загибель мікробних агентів.

Спосіб дії свічок Кліорон

Кліорон® не пошкоджує мембрану лактобацил, оскільки їхня мембрана теж має позитивний заряд. Тим самим Кліорон® зберігає корисну вагінальну мікрофлору, що значно знижує ризики виникнення рецидивів.

Попередження

Інформація в данному розділі представлена тільки для медичних працівників та спеціалістів охорони здоров'я.

Фармаконагляд

Небажана реакція ?

Ви можете поінформувати нас про виникнення побічної реакції, заповнивши данну карту-повідомлення, та прикріпити її в цьому вікні. Або надішліть нам заповнену карту за поштою office@gfmg.com.ua. Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник зв'яжеться з Вами.

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.